Otomatik Kepenk Güç Kaynağı

Otomatik kepenk güç kaynağı elektrikli kepenk sistemlerinde olduğu gibi elektriğe ihtiyaç duymaz ve otomatik olarak çalışma sağlar. Elektrik olmadan çalışmak dışında, aniden kesilmelere ve gürültüye karşı koruma sağlar. Bu cihazlar 1990’lı yıllarda yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Otomatik Kepenk Güç Kaynağı

Otomatik kepenk güç kaynağı elektrikli kepenk sistemlerinde olduğu gibi elektriğe ihtiyaç duymaz ve otomatik olarak çalışma sağlar. Elektrik olmadan çalışmak dışında, aniden kesilmelere ve gürültüye karşı koruma sağlar. Bu cihazlar 1990’lı yıllarda yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Şuan günümüzde de evlerin garajlarında, iş yerlerinde ve alışveriş merkezlerinde çok fazla kullanımı bulunmaktadır.

İstanbul’un her yerine uygun fiyatlarla güç kaynağı satış hizmeti veriyoruz. Güç kaynakları özellikle kepengi otomatik olanlar için çok önemli araçlar içerisinde yer alır. Özellikle sürekli çalışmak zorunda olan iş yerleri için bu daha da önemli bir konudur. Elektrik kesintilerinden dolayı kepenklerin çalışmaması sıkıntılı bir sürece neden olur. Bunun önüne geçmek için ise elektrikli kepenk güç kaynakları oldukça önemli bir görevi üstlenirler. Sizler de kaliteli aynı zamanda uygun fiyatlarla bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Ürünlerimiz iki yıl boyunca garantilidir. Bu cihazlarla elektrikler kesik olsa da kolaylıkla otomatik kepenklerinizi kumanda edebilirsiniz. Uzun süreli elektrik kesintilerinde de kepenk açıp kapatma konusunda sizlere sorun yaratmayacaktır.

Otomatik Kepenk Güç Kaynağı Tamiri

Güç kaynağı genel olarak her sistemde ya da teknolojik araçta ek bir güç sağlar. Özellikle de elektrik akımının kesildiği ya da düşük olduğu anlarda güç kaynakları hayati bir öneme sahip olur. Elektrikli kepenk güç kaynağı için elektrik gerekirken otomatik kepenklerde buna ihtiyaç yoktur. Bu sayede elektrik kesintilerinde bile 100 saate kadar çalışmaya devam etmektedir. Güç kaynağı kepenk motorları için tasarlanmıştır. Panjur ve kepenk motorlarını modeline göre değişkenlik göstererek 100 saate kadar çalıştırabilir. Otomatik kepenk güç kaynağı elektrik kesildiğinde kendiliğinden açılır ve elektrikler kesildiğinde kendiliğinden şarj olmaya başlar. Aynı zamanda kepenk güç kaynağı tüp motorlarını çalıştırabilecek güçtedir.

Aynı zamanda güç kaynağı insanlara büyük kolaylık da sağlamaktadır. Manuel olarak panjur açıp kapatmak zorunda kalmamak, elektrik kesintisi yüzünden panjurun çalışmaması yüzünden iş yerine girilememesi gibi sorunlarla karşılaşmak zorunda kalmamış olacaksınız. Bu avantajlar sayesinde de otomatik kepenk güç kaynağı kullanımı önerilmektedir. Siz de firmamız bünyesinde birbirinden kaliteli güç kaynaklarına bakabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza hitap eden bir güç kaynağında karar kılabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Güç Kaynağı Modelleri

Firmamız, otomatik kepenk güç kaynağı tamiri hizmetini vermektedir. Sürekli olarak genel bakım ve onarım için de firmamıza ulaşabilirsiniz. Tamir hizmeti dışında senelik olarak yapılması elzem olan bakım, onarım gibi hizmetleri de vermektedir. Otomatik kepenk güç kaynağı elektrik olmadığında veya kesildiğinde kullanılan tüm cihazları çalıştırır. Otomatik kepenk güç kaynağı aküsü sayesinde elektrik olmadan da kapılar ve kepenkler çalışabilmektedir. Arıza durumunda, firma ile iletişime geçerek tamir için başvurmanız gerekmektedir. Çok kısa sürede tamir gerçekleştirilmektedir.

Arızalanmalardaki en yaygın sebeplerden biri de iletim kablolarındaki temassızlıktır. Motor ile güç kaynağı arasında iletim kabloları bulunmaktadır ve bu kablolarda temassızlık arızaya sebep olmaktadır. Güç kaynağı şarj olmuyorsa, tamir için gelen firma aküdeki pozitif uzantıları çıkarır ve akım ölçülür. Eğer ki değer çok hızlı bir şekilde düşüyorsa aküden kaynaklı bir sorun var demektir. Bu durumda akünün değişmesi gerekmektedir.

Bir başka arıza sebebi ise kablolarda ve direnç uçlarında küf meydana gelebilmektedir. Bu da arızaya sebep olur. Bu durumda küflerin temizlenmesi gerekmektedir. Firmalar; servis, değişim, montaj, bakım ve satış gibi hizmetler vermektedir. Tamir veya diğer hizmetler için müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Otomatik Kepenk Güç Kaynağı Avantajları

Otomatik kepenk güç kaynaklarının avantajları oldukça fazladır. Özellikle kesintinin yoğun olduğu yerlerde bu bir zorunluluk olur. Kepenklerin açılamaması iş yerindeki çalışmayı aksatır. Fakat bir güç kaynağı ile bu desteklendiği takdirde 6 güne kadar elektriksiz bir şekilde kepenk açılıp kapanabilir.

İşini profesyonelce yapan firmalar için bu zorunludur. Çünkü profesyonelliğin en önemli noktası devamlılıktır. Herhangi bir nedenden ötürü açılmayan iş yeri maddi kayıp kadar güç kaybına da uğrar. İşte otomatik kepenk güç kaynağı sisteminin en önemli avantajlarından birkaçı:

 • Otomatik kepenk güç kaynağının en önemli avantajı, elektrik kesintisinde manuel olarak kepenkleri açmak kapatmak zorunda kalmamaktır. Büyük bir yükten sizi kurtarmaktadır.
 • Motorun yanmasını da önlemektedir.
 • Günlerce elektrikler gelmese dahi kepenklerde açma kapama işlemi yaptırılmaya devam edilebilir.

Otomatik Kepenk Güç Kaynağı Fiyatları

Otomatik kepenk güç kaynağı fiyatları motorların gücüne göre, modellere göre, taşıdığı watta göre değişmektedir. Kepenk güç kaynağı fiyatı araştırılması yapıldığında karşımıza birçok model çıkmaktadır.

 • 200*300 Otomatik Kepenk: 
 • 200*350 Otomatik Kepenk: 
 • 300×300 Otomatik Kepenk: 
 • 300×350 Otomatik Kepenk: 
 • 300×400 Otomatik Kepenk: 
 • 400×300 Otomatik Kepenk: 
 • 400×350 Otomatik Kepenk: 

Bazı markalar için kepenk için güç kaynağı fiyatları yukarıda belirtildiği gibi olmaktadır.

 

Güç kaynaklarının 1000 W ile 2000 W arasında güç değerleri değişmektedir. Çalışma zamanı 2 hafta ile bekleme zamanı 2 ay arasında değişmektedir. 1000 W kepenklerde ortalama 5 metre kareye kadar bir kepengi rahat bir şekilde çalıştırabilmektedir. Uyku modları bulunmaktadır bunun yanı sıra sıcaklıklara karşı koruma modu da mevcuttur. Motor yapısı fark etmeksizin bütün kepenk motorlarına geçiş sağlar ve çalıştırır. Aynı zamanda Kepenk Tamiri konularında da sorun yaşadığınız zaman bizler ekibimiz ile birlikte çalışmaya hazırız.

Enerji kaynağı modellerin bazılarında uzaktan kumanda özelliği ile öne çıkmaktadır. Kumandaların 40-55 metreye kadar menzili mevcuttur. Sahip olduğu sistem sayesinde elektrik kesilmesinde hemen haberdar olacaksınız. Yine şarj bitiminde de sizi bilgilendirecektir. Kimi modellerin, 1000 W ve 1500 W kepenk güç kaynağı modüler tipte olup, montajı çok kolaydır. En avantajlı fonksiyonlardan bir tanesi de elektrik kesildiğinde 150 – 200 saatlik bir bekleme süresinin olmasıdır. Motorlu kepenk kullanan iş yerlerinde, evlerde kullanılan motorlu panjurlarda, otomatik kapı sistemlerinde, garaj kapıların da kullanıma uygundur.

Otomatik Kepenk Güç Kaynağı Özellikleri

 • Tek kumanda ile Kepenk ve Ups kontrolü
 • 32 adet kumanda tanıtabilme özelliği
 • Hem düşük hem de yüksek voltajda çalışabilir
 • Görsel ve sesli ikaz
 • 2 Yıl üretici garantisi
 • 10 yıl yedek parça garantisi

Firmamız, her marka otomatik kepenk montajı ve güç kaynağı satışını yapar. Güç Kaynağı, elektrikler kesildiğinde tüm sistemin çalışmasını sağlar. Bundan dolayı da oldukça önemli bir görevi vardır.

Kepenk sistem içerisinde var olan güç kaynakları yardımıyla kapı ve kepenklerde açma ve kapama yapmanıza olanak tanır. Elektrik kesintilerinin yaygın olduğu yerlerde bu daha da önemli bir noktayı temsil eder. Otomatik kepenk güç kaynağı fiyatları belli başlı özelliklere sahip olsa da firmamız sizlere en avantajı paketleri sunar. Siz de bunlar arasında bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

Güç kaynakları elektrikler olmadan da 6 gün boyunca açılıp kapanabilir. Bu genel bir durumdur. Açma kapama süresi güç kaynağının kalitesine göre de farklılık olabilir. Siz de ihtiyaç duyduğunuz güç kaynağı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Firmamız iletişim kanallarını kullanarak konu ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Güç Kaynağı Tamiri Fiyatları Otomatik kepenk güç kaynağı elektrikli kepenk sistemlerinde olduğu gibi elektriğe ihtiyaç duymaz ve otomatik olarak çalışma sağlar. Elektrik olmadan çalışmak dışında, aniden kesilmelere ve gürültüye karşı koruma sağlar. Bu cihazlar 1990’lı yıllarda yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Otomatik Kepenk Güç Kaynağı
Otomatik Kepenk Güç Kaynağı Tamiri Fiyatları Otomatik kepenk güç kaynağı elektrikli kepenk sistemlerinde olduğu gibi elektriğe ihtiyaç duymaz ve otomatik olarak çalışma sağlar. Elektrik olmadan çalışmak dışında, aniden kesilmelere ve gürültüye karşı koruma sağlar. Bu cihazlar 1990’lı yıllarda yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır.

26 Mart Cumartesi 2022 Tarihinde eklenen bu içeriğe; otomatik kepenk güç kaynağı, otomatik kepenk güç kaynağı tamiri, otomatik kepenk güç kaynağı fiyatları, otomatik kepenk güç kaynağı aküsü, kepenk güç kaynağı fiyatı, kepenk için güç kaynağı fiyatları, elektrikli kepenk güç kaynağı, Kepenk Güç Kaynağı, Otomatik Kepenk Güç Kaynağı Tamiri Fiyatları Benzer kelimelerden birini aratarak Otomatik Kepenk Güç Kaynağı Tamiri Fiyatları Başlığını taşıyan içeriğe ulaştınız

| 1869 kez okundu |

Kepenk nedir, kepenk hangi alanda kullanılır?

Kepenk Genellikle hırsızlığa karşı vb. Durumlarda çarşılarda, Fabrikalarda, İş yerlerinde, mağazalalarda genellikle güvenlik aracı olarak dükkânları kapamak için kullanılan, ince plaka demirden, Saç levhadan Çeşitli Delikli biçimlerde demir ya da tahtalardandan yapılmış kapak yada kapı yerine kullanılan güvenlik aracıdır. Kepenkler, Daraba, Sarmal kapı,  vb. dillere göre birçok isimle anılan (dikey) genelde yanlarda sürgülü çalışan Çeşitli kapı modeli dir. İngilizce literatürde Roller shutter olarak adlandırılmaktadır. Genelde Kepenklerin üst taraflarınada bulunan motor şaftın dönmesi ile kepenk lameller inin bunun üzerine sarılması sonucu Yukarı aşşağı  açılıp kapanma işlemi yapmaktadır.

Kepenk Tamiri nasıl yapıyoruz?

Firmamız Sizin için en doğru hizmetleri sunabilmek için ihtiyaca göre yerinde keşif yaparak ürün ve hizmetlerimiz den maksimum düzey de yararlanmanızı sağlamak amacıyla çalışmaktayız. Hizmet kapsamın da İstanbul genelinde hizmet sunmaktayız.

İstanbul kepenk Tamir bakım sevrisi olarak hizmet sunmaktayız bizi İstanbulun merkezi ve tüm ilçelerine kepenk tamir teknik servisi hizmetimiz 7/24 saat mevcuttur. Kaliteli ve birbirinden fark lı özelliklerin olduğu kepenk modellerinin kullanım ömrünün daha uzun olması için sizlere belirli aralıklar da hizmet hizmeti de vermekteyiz. İstanbul geneline hizmet sunan firmamız tüm kepenk marka modelleri nin yedek parçaları olup arıza için gelen hizmet ekibimiz evvela yerinde arıza tespit yaparak, eğerki orda tamir imkanımız varsa kepenkinizi gerekli tamir bakımı yapılarak tekrar kullanımını za sunulmaktadır.
İstanbul kepenk tamir teknik servisi sistemleri sizler için İstanbul kent merkezi ve tüm ilçelerde oluşturmuş olduğumuz 7/24 gezici mobil hizmet ekiplermiz ile sizlerden gelen istek doğrultusunda hizmet ekibimizi hızlı bir biçimde size yönlendiriyor.

Kepenk Servisi ve Tamiri Firmasıyız !

Dükkan, iş yeri, Garaj kapısı, Otopark ve mağaza kepenklerinizin arıza bakımı için bize ulaşabilirsiniz. Kepenk teknik servisi, Kepek Tamircisi, Otomatik Kepenk Tamiri, Kepenk Arıza, 7/24 Kepenk Servisi, Kepenk Motoru, Sıfır Kepenk, Kepenk Kumandası, Kepenk Servisi Numarası, Kepenk Tamircisi Numarası, Acil Kepenk Firması, Açık Kepenk Firmaları, Sıfır Kepenk Yapan firmalar, Kepenk Arızası Ustası, Fotoselli kapı teknik servisi, Fotoselli kapı arızası, Bahçe kapısı Tamiri, Bahçe kapısı İmalatı, Kepenk arızası, Kepenk Tamiri
Firmamız yalnızca hizmet hizmeti sunmanın yanında otomatik kepenk ve standart kepenk panjur, satışımız da mecut olup sizlere bir telefon kadar yakınız.
Son senelerde değişen teknoloji ile beraber kullanılacak olan kepenklerde teknolojiye uyum sağlayarak pek çok fark lı modeller çıkmıştır.

Kepenk Servis Tamircisi Numaramız Cep 05330525428 / Sabit Hat  02129246690

Yenilikçi ve fark lı modelleri kullanarak, kullanılabilirlik sağlamayı başaran kepenk modellerini son teknolojik özellikler ile satın alarak kullanmaktadırlar. Teknolojik açıdan geliştirilmiş kepeneklerinizde yaşayacağınız tüm sorunlarda bizimle iletişime geçtiğinizde size tamir ve bakım hizmetlerini sunarak kısa bir süre içinde size İstanbul kepenk teknik servisi hizmetini alıcı memnuniyeti merkezli kalitemizle alanında uzman personellerimiz tarafından sunuyoruz.

İstanbul Kepenk Tamiri İstanbul Kepenk Servisi

İstanbul kepenk tamir teknik servisi olarak İstanbul in tüm ilçelerine ve mahalle semtlerine keşif sonrası aşağıdakı hizmetlerimizde mevcut. İstanbul kepenk tamircisi İstanbul Kepenk Sistemleri, Kepenk hizmet montaj ve tamir hizmetleri, Panjur tamir ve montaj hizmet hizmetleri, Fotoselli Kapı bakım onarım teknik servisi, Kepenk teknik servisi, Kepek Tamircisi, Otomatik Kepenk Tamiri, Kepenk Arıza, 7/24 Kepenk Servisi, Kepenk Motoru, Sıfır Kepenk, Kepenk Kumandası, Kepenk Servisi Numarası, Kepenk Tamircisi Numarası, Acil Kepenk Firması, Açık Kepenk Firmaları, Sıfır Kepenk Yapan firmalar, Kepenk Arızası Ustası, Fotoselli kapı teknik servisi, Fotoselli kapı arızası, Bahçe kapısı Tamiri, Bahçe kapısı İmalatı, Kepenk arızası,

Kepenk Tamiri,

Kepenk servisi,

Kepek Tamircisi,

Otomatik Kepenk Tamiri,

Kepenk Arıza,

7/24 Kepenk Servisi, 

Kepenk Motoru, 

Sıfır Kepenk, 

Kepenk Kumandası,

Kepenk Servisi Numarası,

Kepenk Tamircisi Numarası, 

Acil Kepenk Firması, 

Açık Kepenk Firmaları,

Sıfır Kepenk Yapan firmalar, 

Kepenk Arızası Ustası,

Fotoselli kapı servisi,

Fotoselli kapı arızası,

Bahçe kapısı Tamiri,

Bahçe kapısı Yapımı,

Kepenk arızası, 

Kepenk Tamiri, 

Aksu kepenk servisi,

Aksu kepenk tamiri, 

Aksu kepenk sistemleri,

Otomatik Kepenk Güç Kaynağı Tamiri Fiyatları Otomatik kepenk güç kaynağı elektrikli kepenk sistemlerinde olduğu gibi elektriğe ihtiyaç duymaz ve otomatik olarak çalışma sağlar. Elektrik olmadan çalışmak dışında, aniden kesilmelere ve gürültüye karşı koruma sağlar. Bu cihazlar 1990’lı yıllarda yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır.