Otomatik Havuz Kapatma Sistemleri

Otomatik havuz kapatma sistemleri, bahçeli evlerin birçoğu için ihtiyaç haline gelmiştir. Bahçelerinizde bulunan havuzlarınız çok büyük bir alan kaplar, özellikle yaz mevsiminde büyük iş düşen havuzlarınızı, kışın kapatmak isteyebilirsiniz. Otomatik Havuz Kapatma Sistemleri

Otomatik havuz kapatma sistemleri, bahçeli evlerin birçoğu için ihtiyaç haline gelmiştir. Bahçelerinizde bulunan havuzlarınız çok büyük bir alan kaplar, özellikle yaz mevsiminde büyük iş düşen havuzlarınızı, kışın kapatmak isteyebilirsiniz.  Bu durumda devreye havuz kapatma sistemleri girecektir. Havuzlarınızın üzerini kullanmadığınız zamanlarda kapatabilir ve yerden büyük bir tasarruf sağlayabilirsiniz.

Havuz Kapatma sistemlerinin manuel olanları kadar otomatik özellikli olanları da vardır. Hatta her sistemde olduğu gibi, otomatik havuz kapatma sistemleri çok daha kullanışlı ve rahattır. Otomatik sistemler sayesinde yüzme havuzlarınızı kullanmadığınız zamanlarda kapatabilir ve üzerini ortada havuz yokmuşçasına kullanabilirsiniz.

Otomatik havuz kapatma sistemlerinin kullanımı ile birlikte bahçedeki alan daha da genişleyecektir. Kışın kullanılmayan havuzlarda, yaprak, toz toprak birikmesinin önüne de bu sayede geçilebilir. Birazdan, otomatik raylı havuz kapatma sistemleri kullanmanın avantajlarından bahsedeceğiz. Ama aldığınız her hizmette olduğu gibi havuz kapatma sistemlerinde de işini titiz yapan firmalardan hizmet almalısınız.

Yüzme havuzlarınızın üzerini kapatmak ve onları dış etkenlerden korumak için kullanabileceğiniz birçok yöntem vardır. Bu yöntemlerin her biri farklı avantajlar sunabilir. Öncelikle yüzme havuzlarınızı kapatmak için mutlaka profesyonel bir destek alınız. Kullandığınız havuz için ideal olan en iyi kapatma yöntemini de böylelikle öğrenirsiniz. Tabi ki her zaman otomatik havuz kapatma sistemleri önerilir.

Otomatik Havuz Kapatma Sistemleri Avantajları

Bahçeli evlerin vazgeçilmezi olan yüzme havuzları çok sevilir ve özellikle yaz mevsiminde aktif biçimde kullanılır. Havuzların kullanımının mümkün olmadığı zamanlarda ise, üzerlerinin kapatılması sağlanabilir. Bunun için manuel kapatma sistemlerinin dışında, otomatik havuz kapatma sistemleri de kullanılır. Sıklıkla tercih edilen otomatik havuz kapatma sistemlerinin avantajları:

  • Yüzme havuzlarınızı kapatarak, onların kullanmadığınız zamanlarda da temiz ve sağlıklı kalmasını sağlayabilirsiniz.
  • Yüzme havuzları, bahçelerinizde genel itibariyle geniş bir yer tutar. Kullanılmadıkları zamanlarda ise bu alan bir kayıptır. Otomatik kapatma sistemleri ile havuzunun üzerini de rahat bir biçimde kullanabilirsiniz.
  • Teleskopik havuz kapatma yani açılır kapanır havuz kapatma sistemleri ile havuzlarınızı 12 ay boyunca güvenle kullanabilirsiniz.
  • Otomatik sistemler her zaman manuel sistemlere göre çok daha, kolay kullanımlıdır. Manuel havuz kapatma yöntemleri oldukça yorucu olabilir.
  • Havuzlarının daha uzun ömürlü olur ve dış etkenlerden korunur. Havuz bakım masrafları da böylelikle daha da azalır.
  • Otomatik raylı havuz kapatma sistemleri kullanım kolaylığı ile dilediğiniz zaman havuzunuzu kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Açılır kapanır havuz sistemleri ile havuzlarınızın kapanmış hali çok daha estetik bir biçimde görünecektir. Günümüzde artık yüzme havuzları özel ölçü havuz kapatma yöntemleri ile kapatılıyor. Çok daha hijyenik ve güvenli olan bu yöntemleri yeni sistem havuz kapatma yöntemleri olarak da görebiliriz. Gelişen teknoloji ile birlikte siz de otomatik yöntemlerle havuzlarınıza kapatma sistemi kurdurabilirsiniz.

Otomatik Havuz Kapatma Sistemleri Çeşitleri Nelerdir?

Yüzme havuzlarınızı kapamak için kullanılan birçok yöntem bulabilirsiniz. Kullanılan bu sistemlerin manuel olanların kadar, otomatik olarak açılıp kapananları da mevcuttur. Aslında artık otomatik sistemler, büyük rahatlık sunduğu için, daha çok tercih ediliyor.

Bu sistemlerden biri Çift Panel Otomatik Raylı Havuz Kapama sistemleri olarak bilinir. Bu havuz kapama yönteminde,  iki adet panel(kapak) bir kumanda yardımı ile havuz üzerinde orta nokta da birleşir. Estetik bir yöntemdir. Bu sayede havuzunuz, kış mevsiminde güvenli bir biçimde muhafaza edilir. Tek parçalı yani tek panelli kapama sistemleri de vardır. Bunlarda ise, havuzunuz tek bir parça yardımı ile uzaktan kumanda edilerek otomatik biçimde kapatılır.

Sıklıkla kullanılan otomatik havuz kapama yöntemlerinden biri de Akordiyon Havuz Kapatma Sistemi olarak kullanılan yöntemdir.  Katlanır havuz kapatma sistemi olarak da bilinen bu yöntemle, duvar kenarına doğru katlanan bir panel kullanılır. Bu panel yavaş yavaş, otomatik bir şekilde havuz üzerine kapanır. Diğer yöntemlere göre biraz daha maliyetlidir.

Bir diğer yöntem ise eliptik teleskopik havuz kapatma yöntemidir. Bu yeni sistem havuz kapatma yöntemini kullananlar ise, havuzlarını yaz kış kullanmak isterler. Adeta bir sera vazifesi gören polikarbonat bir malzeme ile havuzun üzeri elips bir şekilde kapatılır. Havuzunuz bu yöntemle, dış etkenlerden korunmuş olur. Hatta bu alana spor aletleri bile yerleştirmek mümkündür. Tercih edilen bir havuz kapatma sistemleri örneğidir ve açılıp kapanılabilir.

Yüzme havuzlarınızı bu yöntemlerin herhangi biri ile kapatabilir ve güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz, Platform Havuz Kapama Sistemi yöntemleri ile havuzlarınız dört mevsim, hijyenik bir biçimde kullanılabilir.

Açılır Kapanır Yüzme Havuz Kapatma Teknolojisi

Yaşam alanlarınızda kullandığınız yüzme havuzlarının hijyenik bir biçimde, korunabilmesi çok önemlidir. Özellikle kış aylarında dökülen yapraklar, havuzlarınızın içine dolar ve temizliğini zorlaştırır. Ama kapatılan bir yüzme havuzunda böyle sorunlar yaşamazsınız. Sağlığınız için, bakteri bulundurmayan bir yüzme havuzu kullanmanız şarttır.

Yüzme havuzlarını branda ile örtmeye çalışmak çok zahmetli ve yorucudur. Estetik anlamda da hoş bir görüntü olmaz. Havuzlarınızı açılır kapanır havuz kapatma sistemleri ile korumaya alırsanız, havuzun üstündeki platformu da kullanabilirsiniz. Ama branda vb. malzemelerle yapılan kapatma işlemlerinde bu mümkün değildir.

Açılır kapanır havuz kapatma sistemleri, tüm müşterilere uygun fiyatlarla sunulur. Ayrıca hangi sistemi tercihe derseniz edin, kullanılan malzeme yüksek kalite de seçilerek, aşınma ve yıpranmalara karşı da önlem alınmış olur.

Platform havuz kapama sistemleri, bahçenizde estetik bir görüntü oluşturur. Üzerlerine bahçe masa ve sandalyelerinizi yerleştirerek, yerden önemli bir tasarruf sağlayabilirsiniz. Bu platform görünümü kullanılan malzemenin dayanıklılığı, estetik görünümü ile adeta bahçenizi tamamlayan bir parça olur.

Bu havuz kapatma sistemlerinin bir değer özelliği ve tercih sebebi de güvenli oluşlarıdır. Evinizde yaşlılar ve bebekler bulunuyorsa yüzme havuzları her zaman olmasa da bazen tehlike oluşturabilir. Manuel yöntemlerle açılıp kapanan havuz kapatma sistemleri ile havuzu kapatmak zor olabilir. Bu durumda otomatik havuz kapatma yöntemleri ile sevdiklerinize koruyabilir ve güven altına alabilirsiniz.

Otomatik Havuz Kapatma Sistemleri Fiyatları

Yüzme havuzlarınızın kapatılması size birçok avantaj sunacaktır. Bu avantajları yakalarken, uygun fiyatlı ürünleri de bulmanız gerekir. Firmamız size hem kaliteyi hem de cebinize dost fiyatları sunar. Bu sayede kaliteli hizmeti, uygun fiyatlı biçimde alırsınız.

Size sunulan Otomatik Havuz Kapatma Sistemleri fiyatları, havuzunuzun büyüklüğüne ve özelliklerine göre değişebilir. Ödediğiniz ücretin karşılığı olarak, her iklime uyan, bahçenizi ve yaşam alanlarınızı tamamlayan, dayanıklı ürünler almış olursunuz.

Bahçenize veya sitenize en uygun platform havuz kapatma sistemini tercih ederek, sevdiklerinizi ve çocuklarınız da güvene almış olursunuz. Küçük çocukların yaşadığı yerlerde, çoğu kez havuzların kenarına korkuluklar yapılır. Otomatik olarak işleyen bu yüzme havuzu kapatma sistemleri ile buna gerek kalmaz ve dilediğiniz zaman, havuzlarınızı güvenli bir hale getirebilirsiniz.

Otomatik Havuz Kapatma Sistemleri hizmeti alırken, fiyatlar kadar, tüm sistemlere hâkim, kuruluş ve montajında uzman olan firmamız ille iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli havuz kapatma hizmetini uygun fiyatlara alabilirsiniz. İşinde uzman ekibimizden çok daha detaylı bilgi alabilir. Havuzlarınızı daha güvenilir, sağlıklı bir biçimde kullanır, özel ölçü havuz kapatma işlemleri için uygun fiyatlar ödersiniz.

Otomatik Havuz Kapatma Sistemleri Otomatik havuz kapatma sistemleri, bahçeli evlerin birçoğu için ihtiyaç haline gelmiştir. Bahçelerinizde bulunan havuzlarınız çok büyük bir alan kaplar, özellikle yaz mevsiminde büyük iş düşen havuzlarınızı, kışın kapatmak isteyebilirsiniz. Otomatik Havuz Kapatma Sistemleri
Otomatik Havuz Kapatma Sistemleri Otomatik havuz kapatma sistemleri, bahçeli evlerin birçoğu için ihtiyaç haline gelmiştir. Bahçelerinizde bulunan havuzlarınız çok büyük bir alan kaplar, özellikle yaz mevsiminde büyük iş düşen havuzlarınızı, kışın kapatmak isteyebilirsiniz.

31 Ocak Salı 2023 Tarihinde eklenen bu içeriğe; otomatik raylı havuz kapatma sistemleri, havuz kapatma sistemleri, Çift Panel Otomatik Raylı Havuz Kapama, Akordiyon Havuz Kapatma Sistemi, Platform Havuz Kapama Sistemi, açılır kapanır havuz kapata sisteleri, yüzme havuzu kapatma sisteleri, özel ölçü havuz kapa, Otomatik Havuz Kapatma Sistemleri Benzer kelimelerden birini aratarak Otomatik Havuz Kapatma Sistemleri Başlığını taşıyan içeriğe ulaştınız

| 1362 kez okundu |

Kepenk nedir, kepenk hangi alanda kullanılır?

Kepenk Genellikle hırsızlığa karşı vb. Durumlarda çarşılarda, Fabrikalarda, İş yerlerinde, mağazalalarda genellikle güvenlik aracı olarak dükkânları kapamak için kullanılan, ince plaka demirden, Saç levhadan Çeşitli Delikli biçimlerde demir ya da tahtalardandan yapılmış kapak yada kapı yerine kullanılan güvenlik aracıdır. Kepenkler, Daraba, Sarmal kapı,  vb. dillere göre birçok isimle anılan (dikey) genelde yanlarda sürgülü çalışan Çeşitli kapı modeli dir. İngilizce literatürde Roller shutter olarak adlandırılmaktadır. Genelde Kepenklerin üst taraflarınada bulunan motor şaftın dönmesi ile kepenk lameller inin bunun üzerine sarılması sonucu Yukarı aşşağı  açılıp kapanma işlemi yapmaktadır.

Kepenk Tamiri nasıl yapıyoruz?

Firmamız Sizin için en doğru hizmetleri sunabilmek için ihtiyaca göre yerinde keşif yaparak ürün ve hizmetlerimiz den maksimum düzey de yararlanmanızı sağlamak amacıyla çalışmaktayız. Hizmet kapsamın da İstanbul genelinde hizmet sunmaktayız.

İstanbul kepenk Tamir bakım sevrisi olarak hizmet sunmaktayız bizi İstanbulun merkezi ve tüm ilçelerine kepenk tamir teknik servisi hizmetimiz 7/24 saat mevcuttur. Kaliteli ve birbirinden fark lı özelliklerin olduğu kepenk modellerinin kullanım ömrünün daha uzun olması için sizlere belirli aralıklar da hizmet hizmeti de vermekteyiz. İstanbul geneline hizmet sunan firmamız tüm kepenk marka modelleri nin yedek parçaları olup arıza için gelen hizmet ekibimiz evvela yerinde arıza tespit yaparak, eğerki orda tamir imkanımız varsa kepenkinizi gerekli tamir bakımı yapılarak tekrar kullanımını za sunulmaktadır.
İstanbul kepenk tamir teknik servisi sistemleri sizler için İstanbul kent merkezi ve tüm ilçelerde oluşturmuş olduğumuz 7/24 gezici mobil hizmet ekiplermiz ile sizlerden gelen istek doğrultusunda hizmet ekibimizi hızlı bir biçimde size yönlendiriyor.

Kepenk Servisi ve Tamiri Firmasıyız !

Dükkan, iş yeri, Garaj kapısı, Otopark ve mağaza kepenklerinizin arıza bakımı için bize ulaşabilirsiniz. Kepenk teknik servisi, Kepek Tamircisi, Otomatik Kepenk Tamiri, Kepenk Arıza, 7/24 Kepenk Servisi, Kepenk Motoru, Sıfır Kepenk, Kepenk Kumandası, Kepenk Servisi Numarası, Kepenk Tamircisi Numarası, Acil Kepenk Firması, Açık Kepenk Firmaları, Sıfır Kepenk Yapan firmalar, Kepenk Arızası Ustası, Fotoselli kapı teknik servisi, Fotoselli kapı arızası, Bahçe kapısı Tamiri, Bahçe kapısı İmalatı, Kepenk arızası, Kepenk Tamiri
Firmamız yalnızca hizmet hizmeti sunmanın yanında otomatik kepenk ve standart kepenk panjur, satışımız da mecut olup sizlere bir telefon kadar yakınız.
Son senelerde değişen teknoloji ile beraber kullanılacak olan kepenklerde teknolojiye uyum sağlayarak pek çok fark lı modeller çıkmıştır.

Kepenk Servis Tamircisi Numaramız Cep 05330525428 / Sabit Hat  02129246690

Yenilikçi ve fark lı modelleri kullanarak, kullanılabilirlik sağlamayı başaran kepenk modellerini son teknolojik özellikler ile satın alarak kullanmaktadırlar. Teknolojik açıdan geliştirilmiş kepeneklerinizde yaşayacağınız tüm sorunlarda bizimle iletişime geçtiğinizde size tamir ve bakım hizmetlerini sunarak kısa bir süre içinde size İstanbul kepenk teknik servisi hizmetini alıcı memnuniyeti merkezli kalitemizle alanında uzman personellerimiz tarafından sunuyoruz.

İstanbul Kepenk Tamiri İstanbul Kepenk Servisi

İstanbul kepenk tamir teknik servisi olarak İstanbul in tüm ilçelerine ve mahalle semtlerine keşif sonrası aşağıdakı hizmetlerimizde mevcut. İstanbul kepenk tamircisi İstanbul Kepenk Sistemleri, Kepenk hizmet montaj ve tamir hizmetleri, Panjur tamir ve montaj hizmet hizmetleri, Fotoselli Kapı bakım onarım teknik servisi, Kepenk teknik servisi, Kepek Tamircisi, Otomatik Kepenk Tamiri, Kepenk Arıza, 7/24 Kepenk Servisi, Kepenk Motoru, Sıfır Kepenk, Kepenk Kumandası, Kepenk Servisi Numarası, Kepenk Tamircisi Numarası, Acil Kepenk Firması, Açık Kepenk Firmaları, Sıfır Kepenk Yapan firmalar, Kepenk Arızası Ustası, Fotoselli kapı teknik servisi, Fotoselli kapı arızası, Bahçe kapısı Tamiri, Bahçe kapısı İmalatı, Kepenk arızası,

Kepenk Tamiri,

Kepenk servisi,

Kepek Tamircisi,

Otomatik Kepenk Tamiri,

Kepenk Arıza,

7/24 Kepenk Servisi, 

Kepenk Motoru, 

Sıfır Kepenk, 

Kepenk Kumandası,

Kepenk Servisi Numarası,

Kepenk Tamircisi Numarası, 

Acil Kepenk Firması, 

Açık Kepenk Firmaları,

Sıfır Kepenk Yapan firmalar, 

Kepenk Arızası Ustası,

Fotoselli kapı servisi,

Fotoselli kapı arızası,

Bahçe kapısı Tamiri,

Bahçe kapısı Yapımı,

Kepenk arızası, 

Kepenk Tamiri, 

Aksu kepenk servisi,

Aksu kepenk tamiri, 

Aksu kepenk sistemleri,

Otomatik Havuz Kapatma Sistemleri Otomatik havuz kapatma sistemleri, bahçeli evlerin birçoğu için ihtiyaç haline gelmiştir. Bahçelerinizde bulunan havuzlarınız çok büyük bir alan kaplar, özellikle yaz mevsiminde büyük iş düşen havuzlarınızı, kışın kapatmak isteyebilirsiniz.